Lisování

Lisování

V naší společnosti je jednou z hlavních technologií lisování kovů za studena, pro tento účel disponujeme klasickými a CNC výstředníkovými lisy, pro které používáme postupové střižné nástroje. Naše výrobní kapacity můžeme nabídnout pro zakázkovou výrobu v rozpětí tonáže 25–400 tun.

Svařování

Svařování

Neméně důležitou technologií je ruční, poloautomatické či robotické svařování a bodování, pro které používáme metody MAG a TIG. Naši kvalifikovaní svářeči obsluhují moderní vybavení, díky kterému jsme Vám schopni nabídnout tu nejvyšší možnou kvalitu svařování.

Elektro-erozivní obrábění

Elektro-erozivní obrábění

Elektroerozivní obrábění nabízíme hlavně pro výrobu složitých tvarů, které se nejčastěji používají pro lisovací nástroje. Mezi naše vybavení patří drátová řezačka FANUC Robocut Alpha C400iA a Elektroerozivní vrtačka SY-2030.

Omílání

Omílání

Účelem omílání je odstranění nežádoucích otřepů z materiálu. Omílání výrobků probíhá na omílacích strojích Rösler R320 EC, který má celkový objem 320 litrů, a Rösler R220 EC při celkovém objemu 220 litrů.

Závitování

Závitování

Pro účel automatického závitování jsme díky vývojovému oddělení vyrobili vlastní závitovací stroj, jenž je schopen splnit potřebné požadavky zákazníka.

3D měření

3D měření

Pro zajištění měření u prostorově složitých technických dílů a při stanovení způsobilosti procesů, strojů a forem je v široké míře využíván portálový 3D měřicí CNC stroj DEA Global. Tuto technologii jsme schopni nabídnout jako individuální službu.

Nástrojárna

Nástrojárna

Nástrojárna slouží k údržbě nástrojů pro naši výrobu a pro výrobu jednodušších jednoúčelových a postupových lisovacích nástrojů.

Praní

Technologie praní

Nabízíme zařízení pro průmyslové čištění dílů médii na vodní bázi. Zařízení jsou koncipováno pro čištění a odmaštění jednotlivých dílů.

Válcování

Technologie válcování

Válcování kovů je tváření kovů průchodem mezi otáčejícími se válci válcovací stolice. Materiál se při průchodu přetváří. Válcuje se za studena, zejména při konečném válcování přesných vývalků z polotovarů.

Zaujaly Vás naše výrobní technologie a máte zájem o spolupráci? Nezávazná poptávka