Projekt CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013841
Zaměstnanci firmy Pressmetal-CZ jsou úspěšně zahrnuti do projektu financovaného přes Operační program Zaměstnanost, výzvu č. 97 s názvem "Podnikové vzdělávání zaměstnanců", za účelem zkvalitnění našich služeb.

Volné pracovní pozice

SKLADNÍK

Třinec
Požadujeme:

• výuční list nebo maturita výhodou, nikoliv podmínkou
• znalost FIFO a 5S
• průkaz VZV (jsme schopni zajistit)
• schopnost pracovat v týmu
• manuální zručnost
• zkušenost v oblasti strojírenství výhodou

Náplň práce:

• příprava materiálu pro výrobu a jeho expedice na místo výroby
• příjem hotových výrobků, kompletace a příprava k expedici
• pomocné práce při vykládce a nakládce kamionů, manuálně i za pomocí VZV
• spolupráce při vedení evidence skladových zásob za pomocí čtečky nebo počítače

Nabízíme:

• práci v české firmě, která má zhruba 70 zaměstnanců
• firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci
• snažíme se vyjít si vstříc nejen v pracovních, ale i v rodinných a osobních záležitostech
• měsíční odměny za docházku ve výši 1 000,- Kč
• skvělou dostupnost MHD nebo autem
• práce od pondělí do pátku na 2 směny (ranní, odpolední) - pracovní doba 7hod a 45min
• tři až pět dnů dovolené navíc ročně po odpracovaném roce
• příspěvek na podnikové stravování ve výši 50%
• příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě od 100,- Kč do 500,- Kč měsíčně
• možnost se aktivně vzdělávat nejen v oboru, ale i v osobním růstu
• smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení, preferujeme dlouhodobou spolupráci

Plat:
Nástup:

NÁKUPČÍ

Třinec
Požadujeme:

• min. středoškolské vzdělání (ideálně technického směru)
• znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• znalost čtení technické a výkresové dokumentace - výhodou
• praxi na obdobné pozici v automotive - výhodou
• uživatelskou znalost práce s MS Office
• samostatnost, spolehlivost
• vysoké pracovní nasazení

• nákup veškerého vstupního a režijního materiálu pro výrobu v automotive, tzn. nakupovat tak, aby byl vždy dostatek materiálu, ale nebyly přeplněné sklady
• navrhovat a vybírat si dodavatele, tvořit poptávky a projednávat jejich nabídky, tzn. vybírat od koho bude firma nakupovat vstupní materiál a za jakou cenu
• řešit optimalizaci nákladů a cen nakupovaných dílů operativně i meziročně, tzn. vyjednávat příležitosti pro úspory při nákupu a neztratit při tom kvalitu dodávaného materiálu
• tvorba smluvní dokumentace, tzn. hlídat si aktuálnost smluv, smluvní podmínky a popřípadě vyjednat změny
• práce s informačním systémem

Nabízíme:

• měsíční odměna za docházku ve výši až 1 000,- Kč
• pracoviště 5 min. chůze od hlavního vlakového nádraží v Třinci, dobrá dostupnost také autobusem nebo autem
• tři až pět dnů dovolené navíc ročně po jednom odpracovaném roce

Plat:
Nástup:

LISAŘ, SEŘIZOVAČ

Třinec
Požadujeme:

• výuční list nebo maturita ve strojním oboru
• praxe v oboru lisování a kovoobrábění 1 rok
• znalost obsluhy klasických i CNC lisů
• znalost čtení technické a výkresové dokumentace
• samostatnost, pracovitost, přesnost, důslednost, flexibilitu, manuální zručnost
• průkaz na VZV výhodou

• příprava na lisování a obsluha CNC lisu, výměna svitků, uvolňování prvního kusu a mezioperační kontrola dle předem dané specifikace
• výroba dílů v požadovaném množství a kvalitě
• běžná denní údržba stroje
• čtení a použití technických podkladů
• po zaučení výměna a seřízení nástrojů na lisech (jednoduchých a postupových) a zahájení výroby
• hledání technicky vhodného řešení
• kontrola svěřených strojů a nářadí

Nabízíme:

• náborový příspěvek 30.000 Kč
• měsíční odměny za docházku ve výši 1.000,- Kč

Plat: Dohodou
Nástup: ihned

Nevybrali jste si žádnou z nabízených pozic a chcete u nás pracovat?

Zašlete nám životopis, v případě vhodné pozice Vás budeme kontaktovat.

Proč pracovat u nás?

Vzdělání a osobní rozvoj

Vzděláváme se ne protože musíme, ale protože chceme. Pracujeme na pozicích, které nás baví. Víme, že osobní rozvoj je cesta k úspěchu nejen v pracovním, ale i v soukromém životě.

Firemní kultura

V PressMetalu jdeme cestou vysoké úrovně firemního prostředí. Prostřednictvím různých školení a seminářů se snažíme rozvíjet především respektující a asertivní komunikaci. Díky ní se snažíme každodenní činnosti zvládat s vysokou mírou osobní kultivovanosti. Stanovili jsme si firemní kodex, který prostřednictvím vybraných bodů připomíná všem zaměstnancům základní principy firemní kultury.

Stabilní zaměstnavatel

Jsme česká firma s jedním majitelem. Úspěch a stabilita je především v našich rukou. Umíme si stanovit cíle a dosahujeme jich. Neustálé zlepšování pracovního prostředí přispívá k lepším pracovním výkonům.